ICPDAS

ICP DAS, opgericht in 1993, is een gerenommeerde producent van industriële technologieën. Een belangrijk speerpunt van het bedrijf is innovatie, om zo hun producten te blijven verbeteren. Zo voegen de producten van ICP DAS technologieën voor data acquisitie, industriële besturing en communicatie samen tot één compleet systeem. Het doel van het bedrijf is dan ook om een totaaloplossing te kunnen bieden op het gebied van industriële ICT-oplossingen.

ICP DAS: wereldwijd erkende leverancier van industriële ICT-oplossingen

Efficiënte en uitgebreide ICT-systemen, real-time data, waarschuwingssystemen bij aardbevingen en hydrologie en energiebewaking: dat is waarvoor u terecht kunt bij ICP DAS. Dit bedrijf heeft niet voor niets wereldwijde erkenning opgebouwd op het gebied van ICT-oplossingen: ze voorzien projecten over de hele wereld van veelzijdige toepassingen op het gebied van ICT in de industriële sector.

Bestel uw ICP DAS producten in onze webshop

Úw leverancier voor de hoogwaardige en innovatieve producten van het merk ICP DAS, dat is Fieldworks Direct B.V. Wilt u graag gebruikmaken van de producten van ICP DAS voor toepassingen op het gebied van industriële ICT-oplossingen binnen uw organisatie? Bekijk dan eens ons veelzijdige assortiment aan ICP DAS producten en toepassingen! Meer informatie of persoonlijk advies over welk product voor uw toepassing het best geschikt is? Neem daarvoor contact met ons op door te bellen naar +31 (0) 73 624 1111. Wij staan klaar om u van dienst te zijn.

Desc
per pagina

Items 1-10 van 808

Pagina
  1. SFP-1G15S-XD - Single-mode 1550 nm, 60 km SFP module 1G LC

    Single-mode 1550 nm, 60 km SFP module

    ● Small Form-factor Pluggable module
    ● Connector type LC
    ● Max Data Rate 1G


  2. SFP-1G13S-LHX - Single-mode 1310 nm, 40 km SFP module 1G LC

    Single-mode 1310 nm, 40 km SFP module

    ● Small Form-factor Pluggable module
    ● Connector type LC
    ● Max Data Rate 1G


  3. SFP-1G13S-LX - Single-mode 1310 nm, 10 km SFP module 1G LC

    Single-mode 1310 nm, 10 km SFP module

    ● Small Form-factor Pluggable module
    ● Connector type LC
    ● Max Data Rate 1G


  4. SFP-1G13S-LX20 - Single-mode 1310 nm, 20 km SFP module 1G LC

    Single-mode 1310 nm, 20 km SFP module

    ● Small Form-factor Pluggable module
    ● Connector type LC
    ● Max Data Rate 1G


  5. SFP-1G13M-SX2 - Multi-mode 1310 nm, 2 km SFP module 1G LC

    Multi-mode 1310 nm, 2 km SFP module

    ● Small Form-factor Pluggable module
    ● Connector type LC
    ● Max Data Rate 1G


  6. SFP-1G85M-SX - Multi-mode 850 nm, 0.5 km SFP module - Fieldworks Direct

    Multi-mode 850 nm, 0.5 km SFP module

    ● Small Form-factor Pluggable module
    ● Connector type LC
    ● Max Data Rate 1G


  7. TPD-433-H-EU CR	4.3" Touch HMI device with Ethernet, RS-485, USB, RTC

    ● Modbus TCP, Modbus RTU and DCON protocol
    ● PoE IEEE 802.3af, Class1 (48 V)(TPD-433)
    ● High-resolution color touch screen
    ● RS-485 (including Self-Tuner)
    ● Buzzer
    ● Free HMIWorks development tool
    ● Supports C language and Lader Designer
    ● ESD Protection: 4 kV
    ● For European 86mm x 86mm Outlet Box


  8. tM-7521 CR Tiny Addressable Serial Converter with PoE and 1 RS-232 and 1 RS-485 Ports (RoHS)

    Tiny Addressable Serial Converter

    ● Integrates any RS-232/485 serial device
    ● Contains a high-performance 32-bit MCU
    ● 10/100 Base-TX Ethernet, RJ-45 x1
    ● (Auto-negotiating, auto MDI/MDIX, LED Indicators)
    ● Includes redundant power inputs: PoE and DC jack
    ● Provides automatic RS-485 direction control
    ● Includes a UDP responder for device discovery
    ● Supports easy firmware updates via the Ethernet
    ● Contains a tiny web server for configuration
    ● Terminal block connector for easy wiring
    ● Tiny form-factor and low power consumption
    ● RoHS compliant & no Halogen
    ● Made from fire retardant materials (UL94-V0 Level)
    ● Cost-effective with a low channel count


  9. ICPDAS MSM-6226 - 24-Port L2 Plus Managed Fast Ethernet Switch + 2 TP/SFP slots

    ● 2 Dual Media for Flexible Fiber Connection
    ● Port Mirroring helps supervisor monitoring network
    ● Support Q-in-Q (Double-tag)
    ● IEEE802.1Q tag-base VLAN for performance & security and 4094 VLAN entries
    ● IEEE802.1X Access Control improve network security
    ● IEEE802.1D Compatible, IEEE802.1w Rapid Spanning Tree & IEEE802.1s Multiple Spanning Tree
    ● Unknown Unicast/Broadcast/Multicast storm control
    ● Multicast VLAN management for IPTV
    ● IP-MAC-Port binding for LAN security
    ● QCL Based on Application traffic for QoS and rate limitation management


  10. Modbus/HART Gateway (RoHS)

    Modbus/HART Gateway

     

    ● Support HART Short/Long frame
    ● Support HART Burst mode
    ● Allow two HART Masters
    ● Support Modbus RTU and ASCII format
    ● Support Modbus Slave mode
    ● Isolated COM 1: RS-232/422/485
    ● Provide LED indicators
    ● Built-in Watchdog
    ● DIN-Rail Mountable

     

Desc
per pagina

Items 1-10 van 808

Pagina
To Top